reklam
reklam
reklam

2017 model honda cr-v yeni özellikleriyle bomba gibi geliyor!

2017-model-honda-cr-v-yeni-ozellikleriyle-bomba-gibi-geliyor-1476454036
18 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok117 Kez görüntülendi
reklam

hondanın en mühim ve de en başarılı modellerinden biri olan cr-v yeni tasarımıyla ve yeni özellikleriyle göz dolduruyor. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21078 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21078 ; } ; }

honda adına civic cilt sonra en mühim model anlamını taşıyan cr-v bildiğiniz gibi crossover segmentinde rekabetin koşullarını belirleyen modellerden biri. bunun yanı sıra honda nın gene civic cilt sonra en fazla satan modeli olan cr-v geride kalan 5 yıllık vakit zarfında aka değişiklilere gitmese de sahip olduğu konfor ve kullanışlılık özellikleriyle hep gözde olmayı başardı.

ancak 5. nesil ile beraber honda atık marka izleri anlamına gelen; geniş dahil hacim daha çok teknoloji daha çok emniyet ve orijinal manzara anlayışlarına bağlı kalarak cr-v yi yeniden tasarlama kararı aldı.

2017 modelle beraber cr-v de birinci kez turbo takviyeli motor kullanılacak. 1.5 litrelik 4 silindirli motorun 190 at gücünde olması bekleniyor. 5000 rpm tork üretebilen bu yeni motorun yanında klasik 2.4 litrelik 4 silindirli 184 beygirlik motor da bir opsiyon olarak sunulacak. yakıt tüketimlerine dair resmi sonuçlar henüz açıklanmamış olsa da bir önceki modele göre hem daha hafif olan hem de geliştirilmiş yakıt tasarrufu sistemlerine sahip olacak olan yeni cr-v nin kullanıcılarını bu konuda üzmeyeceğini daha şimdiden söylemek olası.

aracın hariç görünümüne istikbal – ati olursak cr-v halen bir cr-v gibi görünüyor. çamurlukların belirli-belirsiz genişlemiş ve kaputun biraz uzatılması araca ayrı bir hava katmış. honda ambleminin bulunduğu ön ızgara ise daha çok krom kullanılmasıyla muazzam bir görünüme kavuşmuş diyebiliriz. bu ızgara bunun yanı sıra aracın süratine ve aldığı rüzgarın yönüne göre adapte olarak aracın aerodinamiğine de katkıda bulunuyor. ayrıca honda bu segmentte gayet popüler hale gelmesi beklenen otomatik bagaj kapağını da cr-v ye eklemeyi unutmamış.

honda bir önceki modelde de mevcut olan çarpışma hafifletici fren sistemi kalkış destek sistemi adaptif hız sabitleyicisi ve şerit takip sistemi gibi emniyet paketlerini yeni cr-v de standart olarak sunuyor. ayrıca kör nokta ikaz sistemi art görüş kamerası ve fer miktarını karşıdan gelen ışığa göre kendisi ayarlayan otomatik far sistemi de yeni cr-v de kullanıcılara sunulmuş.

tüm bu yenilikler ve yanı dizi yapılan reklam çalışmaları gösteriyor ki; cr-v honda markası en mühim modellerden biri. bu ilgiye bugüne dek yakaladığı başarıyla gayet iyi cevap veren cr-v belli ki gene kendi segmentinin en iyilerinden olmaya devam edecek.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?