reklam
reklam
reklam

9 yıldır bekledikleri bebeğe sonunda kavuştular

x9-yildir-bekledikleri-bebege-sonunda-kavustular-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.TF3Q-npGlr
14 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok109 Kez görüntülendi
reklam

gaziantepli yıldız ailesi 9 yıldır bekledikleri bebek özlemine “büyükşehir belediyesi tüp bebek merkezi”nde kavuştu. mehmet ve belgin yıldız çifti 9 aylık tedavinin ardından ikiz kız bebeğe kavuştu.

gaziantep büyükşehir belediye başkanı fatma şahin'in başlattığı ve birçok kadının tedavi gördüğü tüp bebek merkezinde özledikleri çocuğa kavuşan yıldız çifti daha evvel birçok denememize karşın çocuğumuz olmamıştı. allah'a şükürler olsun burada özlemimiz dindi ve ikiz bebeğe kavuştuk değerlendirmesini yaptılar.

ikiz bebekleri evinde ziyaret eden gaziantep büyükşehir belediye başkanı fatma şahin bebeklerin anne ve babasına da hayırlı olsun dileğinde bulundu. birisinin adının zeynep diğerine zehra isminin verildiği ikiz bebekleri şahin bir süre sevdi. yıldız ailesinin mutluluğuna ortak olan reis şahin tüp bebek merkezinin amacına ulaştığını ve vatandaşa müspet hizmetler verdiğini anlatım etti.

diğer yandan ikiz bebeklere hoş geldin minik hemşerim projesi çerçevesinde bebekpaketi armağan edildi.

öte yandan tüp bebek merkezinin kurulduğu günden buyana 2 bin 500 başvurunun bulunduğu bunlardan 38 anne adayının hamile olduğu açıklandı.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?