reklam
reklam
reklam

başakşehir bilgievleri’ne kayıtlar başladı

basaksehir_belediyesi_bilgievlerine_kayitlar_basladi_1475131303_7891
15 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok177 Kez görüntülendi
reklam

çocukların kültürel anlamda gelişimini sağlayan, sosyal kazanımlarını, özgüvenlerini yükselten, donanımlarını çoğaltarak hayata daha kuvvetli başlamalarına imkan sağlayan başakşehir belediyesi bilgievleri’ne kayıtlar başladı.

başakşehir’de yedi farklı mahallede etkinlik gösteren bilgi evlerine kayıtlar başladı. ilköğretim öğrencilerinin faydalandığı başakşehir belediyesi bilgievleri’nde muavin etütler, kurslar ve eğlenceli aktiviteler yapılıyor. ayrıca bilgievlerinde, kurulan kulüpler aracılığıyla öğrencilerin yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlanıyor, sosyal ve kültürel etkinlikler gerçekleştiriliyor.

başakşehir’de; akif inan, cevdet kılıçlar, cemil meriç, güvercintepe, altınşehir, necdet yıldırım ve şahintepe bilgievleri bulunuyor. bilhassa eğitim çağındaki öğrencilerin sağlıksız ve güvensiz ortamlardan kurtarılarak, mektep ve aile dışında üçüncü bir güvenli adrese kavuşmasını sağlayan başakşehir belediyesi bilgievleri yeni açılacak 5. etap bilgievi’yle beraber daha da genişliyor.

bilgievlerindeki faaliyetler, daha fazla 8-14 ıslak küçük yaştaki çocukların ve gençlere yönelik. bilgievine öğrencilerin velisiyle gelmesi gerekiyor ve bilgievine giriş ve çıkışlar tamamen velinin sorumluluğunda. öğrencilerin bilgievinden istifade edebilmeleri için aza olmaları gerekiyor.

başakşehir belediyesi bilgevlerine üyelik için nüfus cüzdanı fotokopisi, talebe belgesi, velisinden muvafakatname (kayıt formu) ve 2 tane vesikalık fotoğraf isteniyor. öğrenciler sunulan hizmetlerden bütün hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanıyor. 

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?