reklam
reklam
reklam

bomba iddia! chp kulisleri bu iddiayla çalkalanıyor!

xbomba-iddia-chp-kulisleri-bu-iddiayla-calkalaniyor-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.96bM2498cD
24 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok102 Kez görüntülendi
reklam

chp kulisleri bomba bir iddiayla çalkalanıyor. chp lideri kemal kılıçdaroğlu na en yakın isimlerden birinin umumi başkanlık için hazırlık yaptığı konuşuluyor.

siyaset kulislerinden bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. chp içinden bir siyasetçinin umumi başkanlık hazırlıkları yaptığı söylentisi mevcut.

sözcü'den zeynep gürcanlı bugünkü köşesinde chp'deki yeni reis adayından bahsetti.işte yazının ilgili bölümü;

chp umumi merkezi'nde önümüzdeki günlerde bir tüzük kurultayı yapılması planlanıyor.

genel başkanlık çalışması

ancak bu tüzük kurultayını ya da ardından istikbal – ati başkanlık tartışmalarının yaratacağı kaotik politika iklimini “fırsata çevirmeı peşinde olanlar da yok değil… chp kulislerinde halen parti yönetiminde olan mühim isimlerden birinin umumi başkanlık için çalışmaya başladığı konuşuluyor.

ilk kere güneydoğu'da açıkladı

genel başkanlık için nabız yoklamaya başlayan bu siyasetçinin birinci “denemeyiı ise geçtiğimiz günlerde güneydoğu illerimizden birine yaptığı bir ziyaret ve orada yaptığı konuşmalarla gerçekleştirdiği anlatım ediliyor.

kılıçdaroğlu'nun en yakınındaki isim

kamuoyu önündeki pek fazla etkinlikte kılıçdaroğlu'nun en yakınında duran bu chp'li siyasetçinin yaptığı birinci denemede liderlik için pek geçer not alamadığı da kulislere yansımış durumda.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?