reklam
reklam
reklam

cem yılmaz'ın ''ne veriim abime'' espirisi marka oluyor

cem-yilmaz-in-ne-veriim-abime-espirisi-marka-oluyor-1472386662
08 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok104 Kez görüntülendi
reklam

cem yılmazın ünlü espirisi artık pizza markası olacak.

cem yılmaz& 39;ın gösterilerinden birinde kullandığı ve kısa sürede sosyal medyada dilden dile dolaşan hatta muhtelif caps& 39;lere de konu olan & 39;& 39;ne veriim abime& 39;& 39; espirisi artık bir işletme markası olacak.

ankara& 39;da 10 yıldır besin sektöründe etkinlik gösteren bir firma & 39;& 39;ne veriim abime& 39;& 39; adının pizza markası olarak tescil edilmesi için türk pateny enstitüsüne tpe başvurdu.

şirket sahiplerinden niyazi pak& 39;ın konu ile ilgili açıklaması şu şekilde;

pizza hamurunu tost haline getirip üretime aldık. fazla çok alaka gördü ve halen üretiyoruz. bunun yanı dizi dürüm pizzayı ürettik. ülkemizin besin anlamında tüketim tarzına yakın olması düşüncesiyle yola çıktık ve ürettik. ama – lakin bir şeylerin noksan olduğunun farkındaydık. nihayet dönemde yaptığımız sokak anketleri ve araştırmalarımız bizi yeni bir marka ismine itti. ne olabilir diye düşünürken & 39;ne vereyim abime& 39; cümlesinin komedyen cem yılmaz tarafından farklı bir üslupla söylendiğini ayrım ettik. yani & 39;ne veriim abime.& 39; bozmadan bu şekilde gidip türk patent enstitüsüne başvurularımızı yaptık. netice bekliyoruz. inşallah güzel işler yaparak ülkemize katkı sağlarız .

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?