reklam
reklam
reklam

cemaat namaz kılarken hırsızlık kameraya yansıdı

cemaat_namaz_kilarken_hirsizlik_kameraya_yansidi_1478636063_6996
10 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok108 Kez görüntülendi
reklam

fatihte bugün bir camide sabah namazını kılan suriyeli hasan cemaleddine (29) ait yerdeki ceket ve içerisindeki cüzdan kimliği belirsiz şahıs tarafından çalındı.

namazın ardından ceketini koyduğu yerde bulamayan cemaleddin, emniyet kamerası kayıtlarını inceleyince ceket ile içerisindeki cüzdanının çalındığını anladı. emniyet kameralarına yansıyan görüntülerde şüpheli, cemaatin namaz kıldığı sırada camiye giriyor. caminin art kısmında namaz kılmaya başlıyor. bir süre sonra namazı bırakarak etrafı kolaçan ediyor ve yanındaki ceketi ile içerisindeki cüzdanı alıp camiden çıkıyor.

görüntülerle beraber karakola giden hasan cemaleddin (29) çeketi ile cüzdanını çalan kişiden şikayetçi oldu.

“kirayı ödeyecektim”

3 sene evvel suriyedeki savaştan kaçıp ailesiyle türkiyeye sığındığını belirten hasan cemaleddin, “olayın ardından polise gidip şikayette bulundum. cüzdanım içinde bin 100 lira, kızımın ve benim kimliğim ile bazı evraklar vardı. bunun yanı sıra bugün o parayla kirayı ödeyecektim. hırsız, parayı geçtim bari kimlikler ile evrakları caminin önüne atsın. hırsızdan ricam bu” diye konuştu. görüntüleri inceleyen polis ekipleri camide hırsızlık yapıp kayıplara karışan şüphelinin peşine düştü.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?