reklam
reklam
reklam

cerrah: çocukları terörist haline getiriyorlar

cerrah_cocuklari_terorist_haline_getiriyorlar_1478208647_6836
06 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok129 Kez görüntülendi
reklam

türkiye maarif vakfı mütevelli heyeti üyesi selim operatör, temaslarda bulunmak için geldiği bosna hersekte türkiye maarif vakfının çalışmaları ve fetullahçı terör örgütünün (fetö) eğitim yoluyla bosna hersek ve başka ülkeler için oluşturduğu tehlike konusunda bilgi verdi.

cerrah, maarif vakfının bosna hersekte yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili olarak bir heyetle ülkede bulunduklarını belirterek maarif vakıfının kuruluşundan derhal iki ay sonra bosna hersek ziyaretini gerçekleştirdiklerini ve dünyadaki 193 ülkeyi de ziyaret edeceklerini açıkladı.

“fetö iyi eğitim maskesi altında yeryüzünün farklı ülkelerine zehrini akıtıyor”

cerrah, fetönün yeryüzünün farklı ülkelerindeki okulları aracılığıyla türkiyenin bayrağını dalgalandırdığını iddia ederek o ülkelerdeki çocukları şahsiyetlerinden, ailelerinden, ülkelerinin ulusal ve manevi değerlerinden ve insanlığın kadim ortak değerlerinden kopararak terörist haline getirdiğini vurgulayarak vakfın, fetönün verdiği bu zararları azaltmak için de çalışacağını söyledi.

fetönün, “iyi eğitim veriyoruz” maskesi altında yeryüzünün değişik ülkelerinde de gizlediği pis amaçlarını ve zehrini gelecekte “kardeş ülkeler” de olmak üzere yeryüzünün farklı ülkelerine akıtabilecek bir terör şebekesi olduğuna dikkat çeken operatör, örgütün bosna hersek için de tehdit oluşturduğu mesajını verdi.

fetönün toplumların içindeki fay hatlarından beslendiğini kaydeden operatör, “bosna hersek kırılgan bir coğrafyadır. bu kırılganlığını aka bir savaşta fazla ağır bedeller ödeyerek yaşamıştır. birliğini korumak için mücadele ediyor bunun yanı sıra. bu toprakların insanları fazla onurlu ve fazla gururlu insanlardır. onurlarının ve gururlarının incitilmesinden hoşlanmazlar. bu teşkilat, çocukları kimliklerinden, kişiliklerinden, şahsiyetlerinden uzaklaştırıyor. çocukları ailelerinden, milletlerinden, insani değerlerden koparıyor. bildiğiniz bir insanı silaha dönüştürebiliyor.” şeklinde konuştu.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?