reklam
reklam
reklam

dev tesis adım adım tamamlanıyor

xdev-tesis-adim-adim-tamamlaniyor-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.yISkunI28R
14 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok145 Kez görüntülendi
reklam

şahinbey belediye başkanı mehmet tahmazoğlu şahintepe mahallesi’nde yaptırılan şahinbey yüzme havuzu gençlik ve spor merkezi’nin çalışmalarını yerinde inceledi.

sabah erken saatlerde ekibiyle beraber şahinbey ilçesinde incelemelerde bulunan şahinbey belediye başkanı mehmet tahmazoğlu şahintepe mahallesi nde 13 bin metrekare meydan üzerine yapılan 5 katlı sosyal tesisin yapım çalışmalarını yerinde inceledi. 5 katlı olacak olan sosyal tesis de 47 tane sınıf anaokulu spor merkezi konferans salonu kütüphane ve kafeterya bulunacak. kompleks bir yapıya sahip olacak tesiste ayrıca havuz halı alan voleybol basketbol sahalarının da bulunduğu spor alanları da yer alacak.

heyecanlandıran tesis
tesisin yapımıyla ilgili bilgi meydan şahinbey belediye başkanı mehmet tahmazoğlu “şahintepe mahallemiz karataş şafak böldüğümüz bir mahalle ve yaklaşık 25-30 bin nüfusa sahip. ayrıca karataş mahallesi ni de edersek bu bölgede 70-80 bin insan yaşıyor. bu bölgenin bir gençlik merkezine ve sosyal tesise ihtiyacı vardı. bizde şahinbey belediyesi olarak içerisinde spor salonları olan şahintepe gençlik merkezini inşa ettik. gençlik merkezimizin yanında ayrıca yüzme havuzumuz ve spor tesisimizde olacak. 13.000 m² meydan üzerine yapılan tesisimizin bahçesinde tenis kortu halı alan basketbol ve voleybol sahaları da olacak yürüyüş alanları ile beraber komplike bir spor tesisi olacak. inşallah bu bölgenin de fazla ağırbaşlı bir ihtiyacını karşılamış olacak. hedefimiz bu tesisimizi sene sonuna kadar tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine sunmakı diye konuştu.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?