reklam
reklam
reklam

dikkat dikkat! 18 ekim-11 kasım arası başlıyor

samsungdan_flas_turkiye_karari_1476508904_6236
17 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok62 Kez görüntülendi
reklam

samsung electronics türkiyeden yapılan açıklamada, galaxy note7 değişim programının güncellendiği belirtilerek, kullanıcıların, bütün galaxy note7 cihazlarını 18 ekim-11 kasım tarihleri arasında değiştirebileceği  bildirildi.

açıklamada, galaxy note7 değişim programının eski ve yeni bütün seri  galaxy note7 cihazlarını kapsayacak şekilde düzenlendiği aktarıldı.

bilgi teknolojileri ve iletişim kurumunun (btk) bilgisi dahilinde  hazırlanan programın 18 ekim-11 kasım tarihleri arasında geçerli olacağı anlatım  edilen açıklamada, kullanıcılardan eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın bütün galaxy  note7 cihazlarını kapatmaları ve değişim programına katılmaları talep edildi.

değişim programının btk kaydı olan bütün galaxy note7 kullanıcılarına  açık olduğu belirtilen açıklamada, hiçbir tüketicinin mağdur edilmeyeceği,  kullanıcıların öncelikle diyar – memleket çapında 250ye yakın noktada bulunan samsung servis  merkezlerine başvurması istendi.

açıklamada görüşlerine yer verilen samsung electronics türkiye reis  yardımcısı tansu yeğen, şirket olarak, müşterilerinin memnuniyeti ve güvenliğinin  kendileri için öncelik taşıdığını belirterek, “bu nedenle alınan küresel karar  doğrultusunda, galaxy note7 satışları durduruldu. hiçbir kullanıcımızı mağdur  etmeyecek kapsamlı bir değişim programı başlatıyoruz. kullanıcılarımızın bu  süreçte göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.” ifadelerini  kullandı.

cihazını getirene iki farklı seçenek sunulacak

galaxy note7 cihazını getiren kullanıcılara tercihleri doğrultusunda  iki seçenek sunulacağı aktarılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“galaxy s7 edgei (32gb hafıza) tercih eden müşterilere, 600 lira art  ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir samsung yetkili bayisinden  alabilecek. para iadesini tercih eden müşterilere, 3 bin 600 lira ücret iade  edilecektir. galaxy note7 aksesuarlara ait bedeller de müşterilere iade edilecek.

galaxy note7yi cerrah üzerinden sözleşme ile almış kullanıcılar ise  galaxy s7 edge (32gb hafıza) değişiminden yararlanabilir veya hiçbir ilave maliyet  yansıtılmadan sözleşmesini iptal edebilirler. ayrıca kullanıcılar, galaxy note7  kampanyası dahilinde verilen samsung gear vrı kullanmaya devam edebilecek.  önceden galaxy note7 değişim programına katılıp telefonunu samsung servis  merkezine bırakan kullanıcılar, bu servis merkezine gidip belirtilen  seçeneklerden yararlanabilirler.”

açıklamada, detayların şirketin internet adresinden veya samsung davet  merkezinden (0850 222 0 847) öğrenilebileceği bildirildi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?