reklam
reklam
reklam

diriliş ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanında şok detay

dirilis_ertugrul_63bolum_2fragmaninda_sok_detay_1477921912_0731
02 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok73 Kez görüntülendi
reklam

her bölümüyle seyirciyi etkilemeyi başaran diriliş ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanı yayınladı. 2 kasım çarşamba günü izleyenlerle buluşacak olan diriliş ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanı adeta soluk kesti. trt 1 ekranlarının en fazla izlenen dizisi olan diriliş ertuğrul 63.bölümünde neler olacak? işte diriliş ertuğrul dizisi 63.bölüm 2.fragmanı

diriliş ertuğrul 63.bölüm 2.fragmanı

artık oba beyi olan ertuğrul bey, kılıç kullanmadaki maharetine hanlı pazar’da ticaret yapma çabası da eklenince kayılar alışık olmadıkları bir mücadelenin içine girer. çünkü hanlı pazar, ticaretin beşiği olduğu gibi ural ve simon gibi en ehil ticaret erbaplarını da bünyesinde barındıran pis bir bataklıktan farksızdır. ertuğrul bey bu alışık olmadığı ortamda ayakta kalabilmek için ne cimri adımlar atmak zorunda kalacaktır?

sultan alaeddin’den aldığı casusluk görevini kurt postuna girerek yerine getiren ertuğrul bey, sultan’ın habercisini kurtarabilmek için yaptığı operasyonda yaralanıp tutsak düşmenin eşiğine gelmiştir. ertuğrul bey bu güç durumdan hem kendini, hem sultanın habercisini nasıl kurtaracaktır?

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?