reklam
reklam
reklam

diriliş ertuğrul 63.bölüm fragmanı | şaşırtan sahne

dirilis_ertugrul_63bolum_fragmani_trt_1_sasirtan_sahne_1477492763_4006
01 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok141 Kez görüntülendi
reklam

2 kasım çarşamba günü seyirci ile buluşacak diriliş ertuğrul 63.bölüm fragmanı yayınlandı. yeni sezona bomba gibi başlayan diriliş ertuğrul 63.bölüm tanıtımı ve özeti adeta seyirciyi ekranlara kilitledi. peki her bölümüyle hadise olan diriliş ertuğrul 63.bölümünde neler olacak? 

diriliş ertuğrul 63.bölüm fragmanı

diriliş ertuğrul 62 bölüm özeti

diriliş ertuğrul 62. bölümüyle yeni sezona merhaba diyenn diriliş ertuğrulda olaylar şöyle gelişti: kardeşlerinden ayrılıp göç yoluna düşen ertuğrul bey, obasını karacadağ eteklerine getirdi. bu diyarda onu daha zorlu şartlar bekliyordu. artık bir bey olan ertuğrul, obasının geçimini sağlamak için kılıcının yanında ticari zekâsını da kullanmak zorundayı. ticaretin kalbinin attığı hanlı pazar’da yeni dostları ve yeni düşmanları oldu. 

bölgenin en kuvvetli obası olan çavdarların, ertuğrul bey’e ve obasına yaklaşımı nasıl olacağı ise aka merak konusu oldu. çavdar obasını demir yumrukla yöneten candar bey ve oğlu ural bey, ertuğrul bey’in gelişi ile değişen ticari dengelere karşı tedbir almak zorunda kaldı. fakat bu önlemler ve hancı simon’un yüklendiği saklı misyon, ardı arkası kesilmeyecek olayların fitilini ateşledi. kendini ihanetlerin, saklı ittifakların ve fitnenin tam ortasına bulan ertuğrul, kutlu yolculuğunu ve saklı görevini sürdürebilmek için aka fedakârlıklar yapmak zorundadır.

diriliş ertuğrul yeni sezon yeni isimler

– batuhan karakaya
modern uygar haysiyet öztürk
savaş kangöz
– erden alkan
– elif sümbül sert
– fırat topkorur
– gülçin santırcıoğlu
– kürşat alnıaçık
– osman albayrak
hasret akınözü

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?