reklam
reklam
reklam

elini öptürüp dolandırıcılara 18 bin tl kaptırdı

elini_opturup_dolandiricilara_18_bin_tl_kaptirdi_1475853226_6695
13 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok115 Kez görüntülendi
reklam

antalyada 55 yaşındaki ali kaya, muhtelif markalarda 200 telefon ve tanesi 14 bin euro değerindeki altın saatler karşılığında anlaştığı dolandırıcılara 18 bin lira kaptırdı. kayanın pazarlık sonrası dolandırıcılara elini öptürdüğü görüntüler, emniyet kameralarına yansıdı.

olay, öğle saatlerinde muratpaşa ilçesi, soğuksu mahallesi kazam karabekir caddesi üzerinde meydana geldi. bir banka şubesinden emekli maaşını çeken ali kayayı takibe meydan dolandırıcılar, ellerinde muhtelif markalarda 200 telefon ve tanesi 14 bin euro değerinde bir düzine altın saat olduğunu belirterek, kaya ile 18 bin tl karşılığı anlaştı. üzerinde para olmadığı için emekli maaşı üzerinden kredi çeken kaya, daha sonra bir pastanede buluşup dolandırıcılara paraları teslim edip paketi aldı. pazarlık hatıra emniyet kameralarına saniye saniye yansıdı. dolandırıcılara elini öptüren kaya, üzerine pet şişeden suyunu yudumladı.

daha sonra kuyumcuya giden ali kaya, saatlerin altın olmadığını ve değersiz olduğunu öğrenince polise başvurdu. polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

olayın şokunu atlamadığı belirten kaya, “pazarlık cazip gelmişti. beni tuzağa düşürdüler. şimdi evde yürek rahatsızlığı olan annem mevcut. ben ona ne diyeceğim” dedi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?