reklam
reklam
reklam

euba’dan gaziantep çıkarması

xeubadan-gaziantep-cikarmasi-haber-resim.JPG.pagespeed.ic.BSCzvxWjst
11 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok125 Kez görüntülendi
reklam

avrupalı işadamları euba çatısı ında etkinlik gösteren 9 ülkeden 55 amel adamı tümsiad gaziantep şubesi hane sahipliğinde gaziantep’e geliyor. gaziantep’in yatırım potansiyeli hakkında incelemede bulunacak amel adamları gerçekleştirilecek yatırım zirvesinde ise kentin önde gelen kuruluşlarıyla düşünce alış-verişinde bulunacaklar. organizasyona hane sahipliği yapan tümsiad gaziantep şubesi başkanı m.kazım apa bu mühim organizasyonun şehir ekonomisine yeni yatırımlara ve şehir üzerindeki algıların çürütülmesine müspet tesir yapmasını beklediklerini söyledi.

avrupa nın 9 ülkesinde etkinlik gösteren ‘ european busıness assocıatıon euba avrupalı amel adamları gaziantep ve bölgesinde yatırım konusunda incelemede bulunacaklar. 11 kasım cuma günü gaziantep e istikbal – ati heyet aynı gün saat: 10:00 da grand otel de gerçekleştirilecek toplantıda gaziantep endüstri ve amel dünyasının mühim isimleriyle bir araya gelecekler. euba amel adamları umumi başkanı cahit kerenciler in de bulunduğu heyette danimarka fransa isveç isviçre avusturya almanya belçika hollanda ve ingiltere euba başkanlarının yanı dizi 56 amel adamı bulunuyor. türkiye de 3 gün kalacak heyet gaziantep programının ardından şanlıurfa ya geçecek.
grand otel de yatırım zirvesi yapılacak
9 ülkeden gaziantep e istikbal – ati olan 56 benlik heyet 11 kasım 2016 cuma günü saat: 10:00 da grand otel de kentin önde gelen isimlerinin de katılacağı ‘gaziantep yatırım zirvesi nde şehir ekonomisi hakkında bilgiler alacaklar. toplantıda ayrıca gaziantep ile toplantıya katılan ülkelerin ticari ilişkileri de masaya yatırılacak. euba amel adamları umumi başkanı cahit kerenciler toplantıda gaziantep ziyaretlerinin amacını ve bölgeye yatırım konusundaki düşüncelerini anlatacak. bu mühim zirveye gaziantep in yanı dizi etraf vilayet ve ilçelerden de amel adamlarının katılması bekleniyor.
apa: gaziantep endüstri ve kültür şehridir
tümsiad gaziantep şubesi başkanı m.kazım apa organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada vatan dışında bulunan amel adamları gaziantep ve bölgeye yatırım yapmaya teşvik etmenin su süreçte nihayet derece mühim olduğunu belirterek ‘ kentimiz üzerinde oluşturulmaya çalışılan algıyı yok etmek için herkesin elini taşın ına koyması gerekir. valimiz belediye başkanlarımızın öncülüğünde başlatılan ‘ şimdi gaziantep e gitme zamanı kampanyasına farklı organizasyonlarla destek olmamız gerektiğini düşünüyoruz. gaziantep endüstri ticaret ve birçok medeniyete hane sahipliği yapmış kültür başkentidir. gaziantep te ağırlayacağımız 9 ülkeden istikbal – ati amel adamlarımıza ve oda başkanlarımıza da yatırım ilişkilerinin yanı dizi kentimizin gerçek kimliğini anlatacağız. gaziantepli girişimcidir ve menfi algılar karşısında da pes etmez. daha fazla çalışarak daha fazla üreterek bu süreçte üzerimize düşeni yapacağız dedi.
reis apa bölgenin ekonomideki lokomotifi olan gaziantep in bu cimri organizasyonlarla yeni yatırımcılar için çekim merkezi haline geleceğini de sözlerine ekledi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?