reklam
reklam
reklam

evinin kapısı öyle bir yere çıktı ki.

evinin_kapisi_oyle_bir_yere_cikti_ki_1478161226_8667
06 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok110 Kez görüntülendi
reklam

sivas’ta yalnız yaşayan ihtiyar kadın evinin yıkılması için müteahhit firmayla anlaşamadı. evin bulunduğu sokaktaki başka evlerin sahipleriyle anlaşan firma evleri yıkınca ihtiyar kadının evine girmek için kullandığı kapının önünde yaklaşık 5 metre yükseklikte çukur oluştu.

kızılırmak mahallesi’nde 2 katlı bağımsız evde yaşayan 82 yaşındaki emine kutluca’nın evinin bulunduğu sokaktaki başka evlerin sahipleriyle görüşen müteahhit firma hak sahipleriyle anlaşma sağladı. ihtiyar kadınla da görüşen müteahhit firma evini, kat karşılığı vermek isteyen kadınla anlaşamadı. diğer hissedarları da olan evin sahipleriyle anlaşma sağlayamayan müteahhit firma evin bulunduğu sokaktaki anlaştığı evleri yıktı.

müteahhit firma ihtiyar kadının evden çıkması için evin elektriğini ve suyunu kesti. sokakta bulunan başka evler yıkılınca kutluca’nın evine girmek için kullandığı kapının önünde yıkımın ardından yaklaşık 5 metre yükseklikte çukur oluştu. evin suyu olmadığı için hela ihtiyacını komşularında karşılayan ihtiyar kadın, evinden dışarı çıkmak için komşusunun evinin bahçesini kullanmak zorunda kalıyor. eşi vefat eden ve çocuğu olmayan ihtiyar kadının evinin kapısını görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?