reklam
reklam
reklam

fadıloğlu aşure ikramında bulundu

xfadiloglu-asure-ikraminda-bulundu-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.mO8-5gUlbm
16 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok78 Kez görüntülendi
reklam

şehitkamil belediyesi ‘aşure günü’ dolayısıyla cuma namazı sonrası cami cemaatine aşure ikramında bulundu. şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu cami cemaatine kendi elleriyle aşure ikramı yaptı.

şehitkamil belediyesi ‘aşure günü olarak bilinen muharrem ayının 10. günü nedeniyle ilçe genelinde aşure ikramında bulunuyor. geleneksel hale dönüştürülen aşure dağıtımları bu sene 140 farklı noktadan yapılacak ve 10 gün boyunca devam edecek. şehitkamil belediyesi cuma namazı sonrası ilçe genelindeki muhtelif camilerde 8 bin benlik aşure ikramı gerçekleştirdi. şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu cuma namazını kıldığı küsget endüstri camisi nde kendi elleriyle cami cemaatine aşure ikram etti. ikram sonrası esnafla bir araya gelen fadıloğlu esnafın sorunlarını dinledi. ikram edilen aşurelerden tüketen cami cemaati sağlanan hizmetten duyduğu memnuniyeti anlatım etti. cami cemaati ikram için şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.
‘‘esnaf olarak daima şehitkamil belediyemizin yanındayız
şehitkamil belediyesinin aşure ikramı kendilerini memnun ettiğini dile getiren küsget endüstri sitesi başkanı mustafa kemal güneş “15 temmuz sonrası bütün herkesin birlik beraberlik içerisinde olması gereken şu günlerde kutsal muharrem ayında böyle bir faaliyet düzenlediği için şehitkamil belediye başkanımız rıdvan fadıloğlu na fazla teşekkür ederiz. burada bütün esnafımıza aşure dağıtımı yapıldı. birlik beraberliğimizi pekiştirmek adına güzel bir gün oldu. bu gibi etkinliklerin daimi devam etmesi lazım. şehitkamil belediye başkanımız rıdvan fadıloğlu; eksikliklerimizi bakım-onarım çalışmalarımızı yaptığı gibi bu gibi sosyal faaliyetlerle de hep yanımızda oluyor. esnaf olarak daima şehitkamil belediyemizin yanındayız. fadıloğlu na bu gibi sosyal faaliyetleri ve yardımlaşma günlerinde gösterdiği hassasiyetten ötürü kendisine ve ekibine ebedi teşekkürlerimi sunuyorumı diye konuştu.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?