reklam
reklam
reklam

fadıloğlu loca’sını kiraladı

xfadiloglu-locasini-kiraladi-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.Yb6G25fLwJ
02 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok105 Kez görüntülendi
reklam

gaziantepspor un bu sezon maçlarını oynamaya hazırlandığı gaziantep arena nın loca satışları devam ediyor. büyükşehir belediye başkanı fatma şahin’den sonra şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu’da 1 tane loca satın aldı.

gaziantep büyükşehir belediye başkanı ve takımın onursal başkanı fatma şahin'in ardından metropol ilçemiz şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu da 1 loca alarak kulübe destek oldu.
gaziantepspor mali as başkanı bülent konca ile beraber yönetici mehmet er teknik direktör ismail kartal ve takım kaptanı elyasa süme şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu'nu makamında ziyaret etti.
şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu 3 yıllığına 1 loca kiraladı. loca'nın satış protokolünü imzalayan fadıloğlu gaziantepspor un ortaya koyduğu futboldan ötürü memnuniyetini dile getirdi ve başarılar dileğinde bulundu.
gaziantepspor as başkanı bülent konca yönetici mehmet er teknik direktör ismail kartal ve takım kaptanı elyasa süme şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu'na ismi yazılı 27 numaralı forma armağan ettiler.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?