reklam
reklam
reklam

fetö, o bakanı hedefe koydu!

feto_telefon_gorusmelerinde_surpriz_isim_1476263688_8429
14 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok163 Kez görüntülendi
reklam

haber7 yazarı esra elönü, enerji ve doğal kaynaklar bakanı berat albayrakın sebep fetöcüler tarafından hedefe konduğunu kaleme aldı. albayraka atılan iftiraları fazla katı bir dille eleştiren elönü: “bu kudurmuşluğun sebebi, enerji ve tabi kaynaklar bakanı berat albayrak’ın liderlik ettiği 23.dünya enerji kongresi.” 

işte elönünün o yazısı;

alçaklıkta enerjik olan, adamlıkta parmak kıpırdatmaz! bu böyledir.

her yara iyileşir fakat iyi niyetinden vurulduğunda ölürsün.

şeref enjekte edilecek cüsselerde damar bulamadığımız şu günlerde klavyeyi sağa çekip ne yazılır diye soruyorum .

hakikatte ses getirenler, alçaklıkla gürültü yapanlar tarafından bastırılamaz onu gördük. 

çöp suyunu enerji içeceği olarak kullanan , evlatlarına gıcır gıcır kalıcı hasar bırakan kuşak çürüğü bu organizmalardan ne beklenir?

yeryüzünde yoklama yapılsa gübrenin bile gururla buradayım dediği şu topraklarda yok sayılan bu kaba et güruhuna nasıl sıska kurmalı?

hakaret enerjisiyle çalışan kazmaların, devinim enerjisini davaya dönüştürenleri anladığı nerede görülmüş?

evet ısındıysak dozu artıralım. gene geldiler, gene süs köpeklerine tuvalet bile olamayacak ağızlarını nihayet ses açtılar.

yine ar damarları, ahlaksızlığın fay hattı ki artçı şoklar art arkaya.

yine omurgaları kahve taburesi.

yine kurbağalı dereden konum atacak seviyeleriyle deryaya sıçrama hayalleri.

her şeye benzetilecek olan sizleri hakikate benzetmeyen allah’a ebedi şükürler olsun ki hedef şaşırtmıyor.

alçaklığınıza, ahlaksızlığınıza tam isabet olan cümlelerimi tanrı ıskalatmasın.

bu sefer, bu gargara ibriklerinin hedefinde enerji ve tabi kaynaklar bakanı berat albayrak mevcut.

 aslında yazmayacaktım fakat beyinleri lağım çanağı olmuşların yaptıkları arşivde bulunsun diye yazıyorum.

ola ki evlatlarımız geçmişte kanalizasyon sistemi kimlerce yürütülür sorusuna bir tıkla yanıt hatırlamak isterlerse diye.

15 temmuz sonrası gördük ki “bu yurt badem bıyığında maklube artığı olan etekli köpeklerin elinde değil, bu yurt künyesini allah’tan diğer kimseye teslim etmeyecek olan cennet erlerinin elinde”!

şimdi türkiye’deki başarılı siyasetçiler, öncü şahsiyetler iftiraya uğruyorsa  en nihayet neyi başardıklarına bakacaksın ki bu yürüyen irin şarjörü fetö’nün  bize bıraktığı iftirayı anlamlandırma şekli.

içinde fetö ve onun salyasıyla şarj olan köpeklerin olduğu her operasyonun , her iftiranın, her kalleşliğin altından bu soru çıkıyor. bu iftiralar hangi başarının bedeli?

hangi iftiranın atıldığını yazmayacağım. kendi şerefsizliklerini, alçaklıkta ne kadar yüksek yaptıklarını yazarak,  bu kanalizasyon borularını sevindirmeyeceğim.

 bir iftiranın içinde fetö’nün uluslararası ekran koruyucuları varsa, bir iftiranın içine bu ülkedeki vatansız it sürüleri çörekleniyorsa, o iftira aka bir projenin, türkiye’yi fazla ileri götürecek bir hamlenin kudurtmuşluğu ve karın ağrısıdır. fazla uzağa değil üç dört gün öncesine gidip türkiye’nin başarı hanesine en nihayet ne eklenmiş görelim.

bu kudurmuşluğun sebebi, enerji ve tabi kaynaklar bakanı berat albayrak’ın liderlik ettiği 23.dünya enerji kongresi. bu gerçek cebimizde. ilerleyelim peki hangi kararlar alındı?

_  avrupa’nın enerji kaynağının türkiye üzerinden sağlanacak olması. türkiyenin enerji kaynakları için stratejik bir ehemmiyet taşıyacak olması en önemlisi pasif olmaktan çıkıp etken bir rol üstlenerek, batıya bu kararlarla çektiği reddiye içimizdeki kanı, sütü, karakteri, bozukların kudurmuşluğuna neden olabilir mi ? yüksek sesle yazıyorum olur. oldu da.

_ ruslar, avrupaya daha güvenilir bir yolla enerji kaynakları aktarmanın teminatı için türkiye’yi seçti. artık türkiye’nin güvenli bir yer olması hem rusya’nın hem de avrupa’nın zorunlu olduğu bir şey.  sizi kudurtan bu! 

_ türk akımı projesinin imzalanması demek,  türkiye’yi terör ülkesiymiş gibi gammazlayan avrupa’ya,  özelikle 15 temmuz sonrası  hem demokrasi tokadı hem de osmanlı tokadıyla karışık enerji zaferi demek. sizi kudurtan bu!

bir zamanlar dışa bağımlılığın ıra olduğu bu ülkede , artık karar veren ve uygulayan, eyvallahsız bir türk yurdunun küllerinden doğduğuna tanık oldular. bu yüzden ağızları gübre mağarası.

15 temmuz’da diz çöktüreceklerini sanıyorlardı. en azından mevcut olan projeler dursa takkeli tanrılarına şükür yelpazeleri sallayacaklardı. salya çanakçılığı yapacaklardı. fakat bu ülkeyi yedirmek, peçetesini yedirmeye benzemez. kudurdukları bu.

itler korosunda ürüdüler fakat kervanı durduramadılar .kudurdukları bu.

hani kanasaydı toprağın bir tarafı, akıllarınca köpek dişlerine geçireceklerdi, dalgalanan hilali. bilmiyorlardı ki her şehadet erinin sırtında hilal kefen vatandan sonrası cennet.  kudurdukları bu.

şimdi anlaşıldı mı zafer nedir bedel ne? aklıma gezide müftü karısının o soytarı videosu kurmaca çıkınca, şalvar lastiğini şlapp diye kaportaya yiyen yılmaz  özdil geldi.

köpeğini işetecek yer arayan tiki kızların atarından başlayıp, kuaförde maşa sırası beklerken taraf masadan aldığı noksan dedikoduları leziz bir apaçi sunumuyla önümüze getiren özdil.

merak etme bu borular tabii gaz hattı borusu, kanalizasyon borusuna gereksinim duyulursa,  zaten adın listede mevcut biz sana döneriz. hadi eyvallah.

esra elönü – haber 7

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?