reklam
reklam
reklam

fetö ihbar hattı kuran muhtara tehdit yağıyor

xfeto-ihbar-hatti-kuran-muhtara-tehdit-yagiyor-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.-gl3weH_yE
25 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok118 Kez görüntülendi
reklam

gaziantep te fetö ihbar hattı kuran çukur mahalle muhtarına yağmur gibi tehdit yağıyor.

gaziantep in şahinbey ilçesi çukur mahallesi muhtarı aladdin demir mahallesinin duvarlarına ve amel yerlerine fetö ihbar hattı kurmuştu. çukur mahalle muhtarı aladdin demir birçok ülkeden ölüm tehditleri geliyor.

gaziantep şahinbey bölgesi çukur mahallesi muhtarı aladdin demir alo fetö ihbarı açtıktan kısa bir süre sonra birçok yerden tehdit alıyor. fetö cülar muhtarın telefon numarasını arayarak telefonu açan muhtara evvel fetö cüleri ihbar etmek istediklerini sonrada ağza alınmayacak küfürler ediyorlar. türkiye ye geldiklerinde seni bulup cezanı vereceğiz diye tehdit ediliyor.
muhtar kimseden korkmadığını belirterek “telefonum 24 saat boyunca susmadı. vatan dışından paraguay ingiltere fransa ve almanya gibi birçok diyar – memleket numaralarından şantajlar aldım. türkiye den de arayan numaralar mevcut. ama – lakin yazdım pankartın arkasındayım. bu işin ucunda ölüm dahi olsa korkmuyorumı dedi.
“yakında türkiye ye dönüp seni öldüreceğizı
beni öldürmekle tehdit ediyorlar diyen muhtar aladdin “aradıklarında biz fetö cü diyorlardı. bana seni öldürürüz diyorlar. argo kelimeler kullanıyorlardı. biz yanına geldiğimizde seni bulacağız gibi laflar ediyorlar. onlardan hiçbir vakit korkmadığını gelecekleri varsa görecekleri mevcut. ben yerimdeyim adresim telefonum gene açık 24 saat aynı mücadeleme devam edeceğim. aranan kişilerin numaralarını not defterime tutuyorum. yarın savcılığa gidip bunlara ilgili suç duyurusunda bulunacağımı diye konuştu.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?