reklam
reklam
reklam

firari darbeci için ihbar geldi: alarma geçildi!

bXdm2_1478611710_7022
10 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok106 Kez görüntülendi
reklam

fetullahçı terör örgütünün (fetö) vuruş girişimi sırasında, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğana suikast düzenlemek için muğlanın marmaris ilçesinde konakladığı otele hücum gerçekleştirdikten sonra kaçan darbeci askerlerden firari yüzbaşı burkay karatepenin eskişehirin seyitgazi ilçesinde görüldüğü iddiası, emniyet güçlerini alarma geçirdi.

ihbar üzerine ilçe merkezi ve mahallelerdeki kahvehane, market ve başka amel yerlerinin burkay karatepenin fotoğrafları asıldı. jandarma ekiplerinin karatepenin görüldüğü iddia edilen göcenoluk mahallesi yakınlarında bulunan zahran vadisi mağaralarında aramalar yaptığı bildirildi.

seyitgazi belediye başkanı hasan kalın yaptığı açıklamada, ilçesindeki vatandaşların bu konuda fazla hassas olduğunu söyledi.

firari karatepenin seyitgazi ilçesinde görüldüğü yönünde iddiaların olduğunu anlatan kalın, şöyle konuştu:

“bir şoförün gördüğü ve servis aracına bindiği yönünde iddialar mevcut. bir çobanın gördüğü yönünde iddia mevcut. en nihayet göcenoluk mahallesinde bir soygun yapıldı. orada da şüpheler oluştu. bu hainin yakalanması için bölgedeki vatandaşlarımız da çalışıyor. vatandaşları bu kişiyi görmeleri halinde jandarma ve polise bildirmeleri noktasında uyarılarda bulunuyoruz. kahvehanelere ve amel yerlerine bu kişinin fotoğrafları asıldı. inşallah bu kişinin yakalanması için biz de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. bu hain kişinin ilçemize bağlı bilhassa türkmen dağı bölgesinde görüldüğüyle ilgili kuvvetli iddialar mevcut. inşallah kısa zamanda bu haine ulaşılır.”

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?