reklam
reklam
reklam

gahib başkanı kaplan terörü lanetledi

xgahib-baskani-kaplan-teroru-lanetledi-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.5Hlad_fJZX
18 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok130 Kez görüntülendi
reklam

güneydoğu anadolu halı ihracatçıları birlikleri gahib başkanı selahattin kaplan terör örgütü deaş ın hücre evine yönelik operasyonda şehit olan polislere tanrı şafak rahmet yaralılara da şifa diledi.

güneydoğu anadolu halı ihracatçıları birlikleri gahib başkanı selahattin kaplan terör örgütü deaş'ın hücre evine yönelik operasyonda şehit olan polislere allah'tan rahmet yaralılara da şifa diledi.
“bu hainleri lanetliyorumı
kaplan terörün ve terör örgütlerinin her vakit karşısında olduklarını belirtti. güvenliği engellemeyi masum insanları korkutmayı ve öldürmeyi amaçlayan terör eylemlerinin birlik ve beraberlikle bitirileceğini anlatım eden kaplan “ülkemizin istikrarını vatanımızın bölünmez bütünlüğünü bağımsızlığımızı ve demokrasimizi hedef meydan bu hainleri lanetliyorum. hayatını feda ederek şehadet mertebesine erişen kahraman polislerimizi de rahmetle anıyorum. mekanları cennet olsun. yaralılarımıza da cenab-ı tanrı şafak şifa diliyorum. bu saldırının nihayet olmasını ümit ediyorum dedi.
“gaziantep teröre geçit vermeyecekı
gaziantep in her vakit başarı kardeşlik ve birliktelikle gündeme gelen mühim bir kent olduğunu vurgulayan kaplan “gaziantep halkı teröre geçit vermeyecek teslim olmayacaktır. şehrimiz ticareti ve sanayisiyle ülkemizin mühim üretim merkezlerinden biridir. bugünkü hain hücum başarılarımızı gölgeleyemeyecektir. şimdi eskisinden daha fazla kenetlenme vakti şimdi kardeşlik destanı yazma vaktidir. gaziantep halkı bir yüzyıl evvel nasıl ki haine fırsat vermediyse bugün de aynı kararlılıkla yoluna devam edecektir. gaziantep halkı gazi olur şehit olur ama asla tutsak olmaz. bu şehrin insanları esarete düşmanlığa ve hainliğe geçit vermezı diye konuştu.
kaplan görevi başında şehit olan polislere tanrı şafak rahmet yaralılara şifa ve gaziantep halkına da başsağlığı diledi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?