reklam
reklam
reklam

galaxy note 7’nin burger king’de cayır cayır yandığı an!

galaxy-note-7-nin-burger-king-de-cayir-cayir-yandigi-an-1476095718
13 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok110 Kez görüntülendi
reklam

galaxy note 7nin cenup koredeki bir burger kingde cayır cayır yandığı anlara ait video yayınlandı. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-20902 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-20902 ; } ; }

bildiğiniz gibi samsung gelen onlarca patlama haberlerinin ardından aldığı kararla beraber galaxy note 7 lerin üretimini durdurduğunu açıklamıştı. sorunun cihazın bataryasından kaynaklandığını kabul eden ve pili yenilenmiş galaxy note 7 leri piyasaya süren şirket bu cihazlar için de gelen patlama haberlerinden sonra cihazın üretimini tamamen durdurmuştu.

yalnız bu sorunun suistimal edildiği düşünülerek yeryüzünün dört bir yanından gelen patlamalardan bazılarının net kanıtlar olmaması sebebiyle ‘asılsız olabileceği dillendiriliyordu. galiba cenup kore de çekilen bu video şimdiye kadar galaxy note 7 nin patlamasıyla ilgili gördüğümüz en net delil olma özelliğini taşıyor.

güney kore deki hanwha eagles park beyzbol stadı nda çekilen bu video note 7 nin kullanıcılar açısından ne kadar tehlikeli olabileceğini de açığa kavuşturmuş oldu. burger king deki görevli eline geçirdiği koruyucu eldivene karşın yanan galaxy note 7 yi tutmakta zorluk çekiyor ve birkaç saniye sonra yere düşürüyor. bu olayın bir de cebinizde ya da çantanızda yaşandığını düşünün? gerçekten de fazla korkutucu. üstelik yanan telefonun pili yenilenmiş versiyonu olduğu söyleniyor.

samsung galaxy note 7 leri durdurma kararı almış geçtiğimiz hafta içinde yenilenmiş 1 milyondan çok galaxy note 7 nin de sahiplerine iletildiğini belirtmişti. yeni cihazlarda benzer sorunun devam etmesi samsung un yeni bir karar almasını sağlayabilir yenilenen versiyonları bütün note 7 lerin art alınması gibi .

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?