reklam
reklam
reklam

google piksel ailesi için aksesuarlar da ortaya çıktı

google-piksel-ailesi-icin-aksesuarlar-da-ortaya-cikti-1475651794
10 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok64 Kez görüntülendi
reklam

googleın dün yaptığı pixel lansmanı ile birlikte bu cihazlara hususi aksesuarlar da ortaya çıktı.

dün yapılan google lansmanında merakla beklediğimiz google pixel ve google pixel xl telefonları son tanıtıldı. özellik bakımından iki amiral gemisi olan telefonlar umumi olarak kullanıcıları gayet tatmin edecek özellikler ile donatılmış.

ilgili haber ve google bombayı patlattı: karşınızda google pixel xl!

tanıtımdan derhal sonra telefonu almak isteyenler için müsait aksesuar modelleri de google store& 39;da yayınlandı. muhtelif renklerde ve görsellerde kılıfların yanı dizi usb-c şarj kabloları ve adaptörler yer alıyor. desenli ve görsel baskılı kılıflar ortalama fiyatı 40 dolar gibi rakamlardan satılırken yalın renklerde olan kılıflar ise 35 dolar rakamlar ile müşteri buluyor. fiyatları tl olarak düşündüğümüzde ise gayet çok olduğunu görürken bir anlık google store yerine apple store& 39;a girdiğinizi düşünebilirsiniz.

desenli ve görsel baskılı resimler her ne kadar alaka çekici olsa da fiyatı bu görsel güzelliği geride bırakıyor. aksesuarlara çok harcama yapmaktan hoşlanmayanlar için google& 39;ın kendi sunduğu aksesularlar tercih noktasında çok alaka görmeyebilir gibi görünüyor. bütün aksesuar çeşitlerine ise buradaki bağlantıdan ulaşarak göz atabilirsiniz.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?