reklam
reklam
reklam

gta online'a yeni özellik: motosiklet çeteleri!

gta-online-a-yeni-ozellik-motosiklet-ceteleri-1475599259
12 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok149 Kez görüntülendi
reklam

gta onlineın nihayet resmi güncellemesi motosiklet çeteleri yayında. if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-20717 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-20717 ; } ; }

los santos şehrinde araba çalıp silahlı çatışmalara girebildiğimiz ya da yasadışı yarışlara katıbalidiğimiz gta online yayınladığı nihayet güncellemeyle beraber oyuna yepyeni bir nefes getiriyor. motosiklet çeteleri!

bu güncellemeyle beraber oyuncular artık oyunda motosiklet çeteleri oluşturabilecekler. tabi bunun yanında yeni araçlar yeni kıyafetler ve silahlar ve de yeni oyun modları da bu güncellemeyle beraber oyuna ekleniyor.

her bir motosiklet çetesi sekizer kişiden oluşacak ve çete liderleri başka üyeleri başarılarına göre terfi ettirebilecek. üyeler de kulüp içerisindeki rollerine göre farklı yeteneklere sahip olacaklar.

motosiklet çete on iki farklı seçenek arasından seçebilecekleri birer çete evi olacak. oyuncular başlangıçta bu kulüp evlerinde bar toplantı odası gibi özelliklere sahip olacaklar ve sonradan buralarda motosiklet mağazaları kurabilecekler.

çeteler sahte evrak sahte para veya uyuşturucu dağıtımı gibi işlerden para kazanabilecekler. kazandıkları parayı ise gene yaptıkları işi geliştirmek için kullanmaları gerekecek.

on üç farklı yeni motosikletin eklendiği oyunda oyuncular seçtikleri favori motosiklete göre bazen farklı bonuslar elde edecek. yeni silahların da eklendiği oyunda motosikletin üzerindeyken ateş etmek de olası.

yayınladığı bu nihayet güncellemeyle beraber gta online suç dünyasının bir diğer ayrıntısını daha oyuncularına sanal ortamda sunmuş oluyor.

rockstar games& 39;in bu güncelleme için yayınladığı trailer videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?