reklam
reklam
reklam

haydaa: galaxy note 7 yerine verilen geçici cihazlar da sorunlu çıktı!

haydaa-galaxy-note-7-yerine-verilen-gecici-cihazlar-da-sorunlu-cikti-1474651116
08 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok105 Kez görüntülendi
reklam

samsung tam note 7 problemini çözdüm derken bu kere note 7 yerine verdiği cihazlarda sıkıntı yaşayabilir.

samsung& 39;un başı dertten kurtulmuyor. aka beklentiler ile tanıttığı ve birinci haftalarında satış rakamları ile samsung& 39;un yüzünü güldüren galaxy note 7 daha sonrasında bataryadan kaynaklı meydana gelen alaz alma problemi ile gündeme gelmiş mesele pek fazla kullanıcı ortaya çıkınca da samsung global çapta bir art çağırım yapmıştı.

geri çağırılan note 7& 39;ler için samsung kullanıcılara para iadesi ya da düzeltilmiş note 7& 39;lere kavuşuncalara kadar geçici olarak farklı aygıt vermişti. türkiye& 39;de bu cihaz galaxy a7 2016 olarak karşımıza çıkmıştı.

diğer ülkelerde ise farklı cihazlar da galaxy note 7 yerine geçici olarak verilmekte.ama – lakin bu kere samsung& 39;un başını ağrıtacak haber söz konusu bu geçici cihazlardan geldi.

geçici olarak verilen cihazlarda da mesele var!

özellikle samsung& 39;un anavatanı cenup kore& 39;de note 7 yerine geçici olarak farklı bir samsung cihazı meydan kullanıcılar bu cihazlarda aşırı ısınma batarya gücünün bir anda meydana gelen kayıplar şarj seviyesinin aniden düşmesi bataryanın boş gözükmesi vb gibi pek fazla mesele olduğunu bildirmekte.

bu konuda bazı kullanıcılar geçici olarak verilen cihazların üretim hataları bulunan cihazlar olduğunu düşünmekte. tabi bu konuda kati bir bilgi var değil. samsung batarya problemi düzeltilmiş yeni galaxy note 7& 39;leri yavaş yavaş dağıtmaya başlayacak.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?