reklam

Gaziantep Duşakabin

5552-3-08
  • İlan Sahibi : Akarduş
  • İlan Sahibi Adresi :
  • İlan Sahibi Telefon : 0538 811 67 47
  • İlan Sahibi E-posta : info@akardus.com
  • İlan Sahibi Web Sitesi : http://www.akardus.com/

Gaziantep duşakabin Showroomlarında görebileceğiniz 2017 yılı duşakabin modellerimizi daha yakından inceleyebilir, yeni yıla ailenizle ve sevdiklerinile birlikte yorgunluğunuzu atabileceğiniz rahat bir banyo kurabilirsiniz.

Duşakabin’lerimiz 2 yıl firmamız güvencesi altındadır. Duşakabin imalatında 20 yıllık tecrübe, teknik bilgi sahibi kuruluşumuz, esenler’de showroomları, ve İstanbul’da bayileri bulunmaktadır.

2016 yılında Banyo ve Mutfak Dolapları tesisini kuran firmamız Duşakabin imalatındaki tecrübe, bilgi ve birikimini şimdide banyonuzu ve mutfağınızı daha estetik bir hale getirmek için yeni modellerle birlikte hizmetinizdedir.


duşakabin gaziantep

Duşakabin Nedir

Hijyen ve sağlık hayatımızın en önemli konuları arasındadır. Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı bir eve ve kişisel temizliğimize oldukça fazla önem vermemiz gerektiği açık bir gerçektir. Evinizin her alanının ayrı bir temizliğe ihtiyacı olduğu gibi her alanın temiz kalması içinde bazı yardımcılara ihtiyacımız olduğu da gerçektir. Oturma odası, salon mutfak koridor hepsi hemen kirlenmeyen yerler arasında sayılabilir.

Ancak wc ve banyolarda durum bu şekilde değil, bu alanlarda temizliğe daha çok önem vermek ve sağlığımız açısından buraları daha temiz tutmak gerekir. Bu iki kişisel alanın içinde de banyolar ayrı bir önemlidir.

Sağlığımız için sürekli ve düzenli olarak duş almak gerekir, duş almanın amacı kirlerden arınmak olduğu için sağlıklı ve temiz bir banyo içinde mutlaka duşakabin sahibi olmalısınız. Duaşakabinler yapılışı amacı banyoda etrafa su sıçramaması ve kişisel mahremiyetin en üst şekilde korunmasıdır. Duşakabinler kullanıldığında kişisel temizliğiniz sırasında ortaya çıkan kirli ve hijyenik olmayan su etrafa saçılmayacak ve banyolarınız her zaman daha düzenli ve temiz olacaktır.

www.akardus.com

Paylaş