reklam
reklam
reklam

ırmak’ın ayakkabısı bulundu

irmakin_ayakkabisi_bulundu_1477114884_7489
27 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok104 Kez görüntülendi
reklam

konuyla ilgili önceki gün istanbul’daki bir televizyon programına katılan ailenin komşusu h.a.’nın, ırmak’ı öldürüp, sarıkız çayı’nın yakınındaki bağlık alana gömdüğünü söylemesi üzerine stüdyoya gelen polis, 15 sene evvel 14 yaşındaki kız yeğenini taciz etmekten ötürü 1.5 sene cezaevinde yattığı öğrenilen h.a.’yı gözaltına aldı. dün sabah sarıkız çayı’na getirilen zanlı ırmak’ın cesedi gömdüğü yeri hatırlayamadığını söyledi. bölgede 4 dönümlük bağ sahasının kazılmaya başlandı. çalışmalar sırasında ufak kızın ayakkabılarına rastlanılması üzerine amel makineleri sayısı artırıldı.

h.a.’nın emniyetteki ifadesinde, “çocuğu eve getirdim. tecavüz ettim. elimle boğdum. yaşadığını görünce bu kere kemerle boğdum. daha sonra çuvala koyup, sarıkız çayı kenarına gömdüm” dediği öğrenildi.

h.a.’nın evinde yapılan aramalarda; ufak kıza ait olduğu anlaşılan saç kılı ve kan izlerinin rastlandığı, mesela ufak kızın annesinin kan örneğiyle örtüştüğü öğrenildi. h.a., sevk edildiği adliyede tutuklandı. ilçedeki bir amel yerinin emniyet kamera kayıtlarında, zanlının kupal’ın cesedinin içerisinde olduğu çuvalı çöp konteynerine attığı, 4 saat sonra ise gelip aldığı görüntüleri yer aldı. 

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?