reklam
reklam
reklam

istanbullular bu yollara dikkat!

istanbullular_bu_yollara_dikkat_1477989633_0152
04 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok118 Kez görüntülendi
reklam

2-3 kasım tarihlerinde şişli lütfi kırdar uluslararası kongre ve sergi sarayı’nda gerçekleştirilecek olan ’türkiye-afrika iktisat ve amel forumu’ nedeniyle 1 kasım saat 08.00’den toplantı bitimine kadar bazı yolar trafiğe kapatılacak. trafiğe kapatılacak yolar ve alternatif güzergahlar şöyle:

“taşkışla caddesi, mete kavşağından kadırgalar adil baba kavşağına kadar çift yönlü olarak vasıta trafiğine kapatılacak. alternatif olarak; trafik akımı asker ocağı caddesinden divan kavşağı istikametine yönlendirilecek.

gümüş caddesi, harbiye orduevi girişi ışıklardan adil baba kavşağına kadar çift yönlü olarak vasıta trafiğine kapatılacak. alternatif olarak; trafik akımı halaskargazi caddesi istikametine yönlendirilecek.

mim kemal öke caddesi, vali konağı caddesi girişinden adil baba kavşağı ve abdi ipekçi caddesine kadar çift yönlü olarak vasıta trafiğine kapatılacak. alternatif olarak; trafik akımı abdi ipekçi ve vali konağı caddesi istikametine yönlendirilecek.

kadırgalar caddesi, bayıldım caddesi girişinden mim kemal öke caddesine kadar vasıta trafiğine kapatılacak. alternatif olarak; trafik akımı bayıldım caddesi ile vodafone arena stadı arkasından karaköy ve asker ocağı caddesine yönlendirilecek.”

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?