reklam
reklam
reklam

kurtlar vadisi yeni sezonda hangi kanalda olacağı belli oldu mu?

kurtlar_vadisi_yeni_sezonda_hangi_kanalda_olacak_1475234359_8808
11 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok142 Kez görüntülendi
reklam

yeni sezonda ekranlara bomba gibi gelmeyi hedefleyen kurtlar vadisi ne vakit başlayacak? 15 temmuz vuruş girişimini konu alacak olan kurtlar vadisi hangi kanalda oynanacak? efsane dizinin izleyicileri kurtlar vadisi yeni sezon fragmanı merak ediyor. 

kurtlar vadisi hangi kanalda olacak?

kanal değiştirme rekoru kıran kurtlar vadisi dizisinin hangi kanalla anlaştığı belli olmadı. sevilen sıra nihayet olarak kanal d ekranlarında yayınlanan bölümleriyle gelmişti. kurtlar vadisi yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı belli olur olmaz haber7.comdan öğrenebilirsiniz.

kurtlar vadisi ne vakit başlayacak?

yeni sezona bomba gibi başlamayı hedefleyen kurtlar vadisi pusu dizisi ekim ayında başlaması bekleniyor. konuyla ilgili dizinin yapımcısından henüz bir izah gelmedi

15 temmuz harika bir film olan oluyor

pana film’in yapımcılığını üstlendiği kurtlar vadisi pusu ile ilgili diğer bir haber mevcut. pana harika bir film olan izleyicilerin ısrarları üzerine aynı ekiple 15 temmuz vuruş girişimini harika bir film olan yapacaklarını duyurdu. bundan ötürü dizinin başlama tarihinde de bir değişiklik olması izleyiciler tarafından bekleniyor.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?