reklam
reklam
reklam

masa tenisi müsabakaları göz kamaştırdı

xmasa-tenisi-musabakalari-goz-kamastirdi-haber-resim.jpg.pagespeed.ic._LIUUjF7al
11 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok148 Kez görüntülendi
reklam

türkiye masa tenisi federasyonu’nun 2016-2017 yılı etkinlik programında yer meydan küçükler masa tenisi müsabakaların da şahinbey belediye gençlik ve spor kulübü erkekler a takımı 5. b takımı 7. kız takımı ise 6. oldu.

karataş şahinbey kapalı spor salonu nda yapılan küçükler masa tenisi d küme müsabakalarına 9 ilden 18 erkek ve 18 bayan takımı katıldı. 2 gün süren müsabakalarda şahinbey belediye gençlik ve spor kulübü erkekler a takımı 5. erkekler b takımı 7. olurken kız takımı ise 6 ıncı sırada yer aldı. dereceye giren takımlara ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi.
‘‘gurur duyuyorum
şahinbey belediye gençlik ve spor kulübü başkanı cuma güzel “sporcularımızın elde ettiği başarılar bizler için gurur kaynağı oluyor. gençlerimizin başarılı sonuçlar almasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. şahinbey belediye gençlik ve spor kulübü bünyesinde yüzlerce sporcumuz muhtelif branşlarda verdikleri mücadele ile başarılı sonuçlar elde ediyor. masa tenis takımı sporcularımız ile gurur duyuyorum. bu sporcularımızın ulusal takıma girme başarısını da göstereceklerine inanıyorum masa tenisi branşında bu başarıyı elde eden sporcularımızı bir kere daha kutlama ediyor ve başarılarının devamını diliyorumı dedi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?