reklam
reklam
reklam

maskara seçmenin püf noktaları

maskara_secmenin_puf_noktalari_1476799407_7389
01 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok91 Kez görüntülendi
reklam

maskara ile ilgili piyasada bir fazla seçenek ve marka bulunurken siz arasından sizin için hangisinin en doğru maskara olduğunu seçmek için yapmanız gerekenleri bilmenizde yarar mevcut.

işte maskara seçmenin püf noktaları;

• çoğu kişinin seçimi olan klasik kalın ve sık kıllı fırçaları sizde farklı şeyleri sevmeyen biriyseniz tercih edebilirsiniz. hem kirpiklerinizi olduğundan daha uzun ve kalın gösterir hem de kullanım açısından gayet rahattır.

• fırçası ince ve daha uzun olan maskaralar ise üzerilerinde topaklanmayı engellerler. bu nedenle de sürülüşü daha kolaydır. her bir kirpiği kavrar ve ince fırçaları ile uzatır. kirpikleriniz daha uzun ve birbirlerinden ayırarak kıvırdığı için ise sık görünürler.

şayet kirpiklerinize biçim verememekten şikayetçiyseniz o vakit fırçası kıvrık olan maskaralardan kullanmayı tercih edebilirsiniz. kirpiklerinizin doğallığını bozmadan kıvıran bu maskaralar sayesinde dilediğiniz kıvrıklıkta kirpiklere sahip olabilirsiniz.

• gözaltı kirpiklerinizde de aynı etkiyi yaratmak istiyorsanız mikro maskaraları kullanmanızı tavsiye ederiz. minik kirpiklerinizi de kıvırarak dolgunlaştıracak.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?