reklam
reklam
reklam

minik hatice kübra, nasıl bulundu ?

xminik-hatice-kubra-nasil-bulundu-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.o_uxFFxPam
24 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok94 Kez görüntülendi
reklam

gaziantep te 2 gün evvel kaybolan minik hatice kübra bugün sokakta sağ olarak bulundu. çocuğun bulunmasıyla aka neşe yaşayan mahalleli hatice kübra yı bulan gence aşk gösterisinde bulundu.

gaziantep'in şahinbey ilçesine bağlı ocaklar mahallesi 8. nolu sokak'ta bulunan ikiz kız kardeşlerden hatice kübra çakıroğlu 2 gün evvel gittiği bakkaldan bir daha art dönmemişti. kaybolan küçük yaştaki çocukların için aile televizyon programına çıkarken polis ise mahallede detaylı arama çalışması başlatmıştı. mahallede eğitimli köpeklerin de yardımıyla arama yapan polis çevredeki emniyet kameralarını inceledi. oluştıurulan hususi ekip tarafından yaklaşık 150 kamera görüntüleri izlendi. kalan yaklaşık 100 kamerayı da inceleme çalışmalarını yürüten polis görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda soruşturmayı derinleştirdi.
polisin çalışmaları karşısında köşeye sıkıştıkları tahmin edilen şahıs ya da kişiler bugün saat 11.00 sıralarında çocuğu evinin 500 metre uzağında bir sokağa bıraktı. çocuğu görüp tanıyan müslüm can 18 2 gündür yitik olan hatice kübra'yı kucağına alarak eve getirdi. hatice kübra'nın getirilmesinin ardından mahalleli aka bir neşe yaşadı. hadise yerine 112 ekipleri çağrılırken polis ekiplerinin teslim aldığı bebek rahatsızlanan dedesi ile beraber ambulansa konuldu.
bebeği bulan müslüm can ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. mahalleliler polislere bu genci tanıyoruz sonuna kadar arkasındayız. öyle bir şey yapmaz dedi. hatice kübra'nın yakınları ise gencin ödüllendirilmesi gerektiğini anlatım etti.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?