reklam
reklam
reklam

minikler kasım ayında da hem eğlenecek hem gülecek

xminikler-kasim-ayinda-da-hem-eglenecek-hem-gulecek-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.bLCgGkS3Dg
31 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok76 Kez görüntülendi
reklam

forum gaziantep küçük yaştaki çocukların kulübü her ay olduğu gibi kasım ayında da miniklere hususi eğlenceli ve eğitici etkinliklere hane sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

forum gaziantep küçük yaştaki çocukların kulübü kasım ayında da minikler için dopdolu bir program hazırladı. düzenlediği eğlenceli ve eğitici etkinliklerle çocukların hem sosyalleşmelerine hem de keyifli zaman geçirmelerine fırsat sunan forum gaziantep her pazar günü 15.00 – 18.00 saatleri arasında minikleri ve aileleri bekliyor.

her ayın birinci pazar günü o ay doğumlu çocukların ıslak günlerini kutlayan forum gaziantep küçük yaştaki çocukların kulübü kasım ayına doğum günü partisiyle girecek. 6 kasım da gerçekleştirilecek doğum günün ardından 13 kasım da ise gökkuşağı cetvelim atölyesi 20 kasım da eğlenceli ilim show 27 kasım da ise parti maskesi atölyesi gerçekleştirilecek. pazar günleri yapılacak etkinliklerde çocuklar parti maskelerinden gök kuşağı renklerinde birbirinden eğlenceli cetvellerin yapımına kadar birçok şeyi ücretsiz olarak öğrenecek

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?