reklam
reklam
reklam

nto’ da kırsal kalkınma destekleri semineri düzenlendi

xnto-da-kirsal-kalkinma-destekleri-semineri-duzenlendi-haber-resim.JPG.pagespeed.ic.uX_SW-qq8a
08 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok98 Kez görüntülendi
reklam

besin ziraat ve hayvancılık bakanlığı tarafından kırsal kalkınma destekleri kapsamında tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi hakkında tebliğ 21 ekim 2016 tarih ve 29864 sayılı resmi gazete de yayımlandı.

bu kapsamda gaziantep vilayet besin ziraat ve hayvancılık müdürlüğü ve nizip ticaret odası işbirliği ile kırsal kalkınma hibe ve destekleri semineri nizip ticaret odası meclis toplantı salonunda düzenlendi.

toplantının açılış konuşmasını yapan nizip ticaret odası idare kurulu başkanı mehmet özyurt “amacımız üyelerimiz ve halkımızı verilen bu desteklerden en üst düzeyde faydalandırıp yatırımcılarımızın önünü açmaktır.ı dedi.

nizip in bölgenin ve diyar – memleket kalkınmasında gün geçtikçe ehemmiyet kazandığını belirten nto başkanı özyurt şu ifadelere yer verdi. “bizlerde nizip ticaret odası olarak ilçemiz ve bölge kalkınmasına destek sağlayan mühim kurumlardan biriyiz ve olmaya da sizlerin desteğiyle devam edeceğiz. ilçemizde tarıma dayalı sanayinin artmasına gelişmesine ve bu kapsamda destek ve teşviklerden yararlanmalarına aka ehemmiyet göstermekte ve destek olmaktayız. bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen ve bu seminerin düzenlenmesinde emeği geçen gaziantep vilayet besin ziraat ve hayvancılık müdürü mehmet karayılan ve ekibine fazla teşekkür ederim.ı dedi.

seminerde konuşmacı olarak katılan olan gaziantep vilayet besin ziraat ve hayvancılık müdürü mehmet karayılan ve ekibi tebliğ ile ilgili katılımcılara geniş bilgiler verdi.

düzenlenen bilgilendirme seminerine ilçe ziraat müdürü mustafa yorgancı mhp ilçe başkanı hasan pala nto idare kurulu reis yardımcısı mahmut polat nto idare kurulu üyeleri nto meclis üyeleri odamız üyeleri sanayici işadamları ve firma temsilcileri katıldı.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?