reklam
reklam
reklam

patlama olaylarından sonra yeni galaxy note 7'yi satın almak için 3 geçerli sebep

patlama-olaylarindan-sonra-yeni-galaxy-note-7-yi-satin-almak-icin-3-gecerli-sebep-1475500310
09 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok110 Kez görüntülendi
reklam

patlama sorunları ardından yine satışa çıkacak olan samsung galaxy note 7ler gönül rahatlığı ile alınabilir mi? işte 3 sebep

bildiğiniz gibi galaxy note 7 ler ya da nam-ı başkapatlayan telefonı yaşamını sürdürdüğü malum sorunlar ve patlamalar sebebiyle hem tepki çekti hem de internet ortamında sağlam alay konusu oldu. bunlar bir kenara sahip olan herkesin teknik olarak canını tehlikeye atan samsung anında bu cihazları art çağırarak yenilemeye başladı. bunun yanı sıra satın meydan kullanıcılara “ister yenisini verelim isterseniz para iadesi yapalımı şeklinde açık kapı da bırakan firma artık birleşik devletler birleşik devletleri ve güney kore de yine satışa başladı.

üzerinde kara bir kare işareti ve yeşil led göstergesi ile sorunsuz olduğu belli olan yeni seri galaxy note 7 leri almak mantıklı mı? işte bu sorunun cevabı görünüşte evet. sebep diyecek olursanız aşağıdaki listemizden kendimizce nedenleri görebilirsiniz;

1- daha çok belaya yer yok!

şimdi kendinizi samsung un ceo su ya da mühim bir yöneticisi olarak düşünün. öve öve bitiremediğiniz telefonunuz batarya sorunu yüzünden “bombaı diye dalga geçilen konuma geldi telefon piyasasının lideriyken bir anda ağırbaşlı oranda saygınlık kaybı yaşadınız. e bu telefonları yine piyasaya sürerken on kez denetim ettirirsiniz elbette. bir sıkıntının daha çıkması kendi topuğunuza değil direkt olarak kafanıza sıkmak demek.

bu sebeple koca firma kendini bir daha riske atmamak için yeni sorunsuz seriyi sağlam testlerden geçirecek emin olmadan pazara sokmayacaktır. bu sebeple içimiz rahat olabilir.

2- teknik olarak piyasanın en iyisi

hem teknik özellikleri hem kamerası hem de gelişmiş spen teknolojisi ile gayet iyi bir telefondan daha fazlası olan note 7 samsung un ürettiği en iyi telefon. galaxy s7 ve s7 edge in zaten nasıl iyi cihazlar olduğunu biliyoruz. şahsen ben de s7 edge kullanıyorum örneğin e bu durumda daha aka ekran iris tarama ve spen eklenince gerçekten piyasanın belki de en iyi telefonu note 7 diyebiliriz.

3- ekstra özellikleri ile ön plana çıkıyor

yeni kuşak gear vr kablosuz hızlı şarj teknolojisi ocak ayı ile birlikte bizlerin de kullanabileceği samsung pay ödeme sistemi digitürk ile girdikleri vr maç projesi s7 serisinden daha iyi grace ux arayüzü iris tarama gear 360 gear ıcon x gibi ekstra kullanılabilir artıları ile farkını ortaya koyan note 7 gerçekten samsung un en güzel serisi olan note serisine eklenen nihayet aza olarak tercih edilebilir.

sonuç olarak galaxy note 7 nasıl birinci çıktığı anda tercih edilen ve gerçekten iyi özellikler ve detaylar ile donatılmış bir telefon ise aynı şekilde patlama sonrası da tercih edilebilir. ama tabiki satışları ağırbaşlı oranda düşecektir. bir kez o kadar patlamadan sonra insanlar kendini riske edip “yine patlarsaı diye düşünmeden etmeyecektir.

peki şimdi sizlere soralım; siz şayet note 7 almayı düşünüyorsanız ya da daha evvel alıp iade edenlerden biri iseniz bu olaylardan sonra note 7 nin sorunsuz serisini almak ister misiniz? nihayet olarak samsung& 39;dan gelen bilgilere göre bu ayın ortalarında yani 2-3 hafta içerisinde galaxy note 7& 39;ler yine satışa çıkacağının da bilgisini verelim.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?