reklam
reklam
reklam

samsung, galaxy note serisini bitiriyor mu?

samsung-galaxy-note-serisini-bitiriyor-mu-1476877357
22 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok121 Kez görüntülendi
reklam

en nihayet modeli olan note 7nin faciayla üretiminin durdurulmasının ardından adı lekelenen galaxy note serisi bitiyor mu? if ismobile { googletag.cmd.push function { googletag.defineslot /5018750/m_webtekno_news_content [300 250] div-gpt-ad-1468602092916-21207 .addservice googletag.pubads ; googletag.pubads .enablesinglerequest ; googletag.pubads .collapseemptydivs ; googletag.enableservices ; googletag.display div-gpt-ad-1468602092916-21207 ; } ; }

samsung nihayet çıkardığı amiral gemisi note 7 ile başına gelenler sonrasında note serisini tamamen bitirerek yılda yalnızca bir amiral gemisi telefon çıkarmaya art dönebilir. şirket 2011 yılından bu yana galaxy s serisi telefonların yanında note serisi telefonlarını da çıkarıyordu. her iki model de firmanın sahip olduğunun en iyisi yani amiral gemisi olarak dikkat çekiyordu.

ancak note 7 faciasında ortaya çıkan zarardan sonra samsung note serisini tamamen sonlandırarak her sene yalnızca s serisi telefonlara yönelebilir s serisi içindeki varyasyonları saymıyoruz. . şayet bu gerçekleşirse samsung şimdiye kadar gayet gayret harcayıp geliştirdiği spen teknolojisini de çöpe atmış olacak. ama – lakin bir başka yandan hiç bir şey yapmayıp note 8 i çıkarırsa da satışlarının yüksek olmayacağı ortada. insanlar tabii olarak bu da patlar mı acaba? diye kuşkuyla yaklaşacaklar.

bir başka olasılık ise spen in galaxy s serisi telefonlara taşınması olacak ki bunu da bir ihtimal s plus model serisiyle deneyebilirler. bu vaziyet da görünürde s plus adını taşıyan bir note telefonu olarak dikkat çekecek ama – lakin açıkgöz farklılığı sebebiyle note serisinde oluşan güvensizlik bir bakıma kırılmış olacak.

şimdilik bu konu hakkında hiç bir şey belli olmamakla beraber samsung un önümüzdeki açıklamaları ya da çıkaracağı modelleri merakla bekliyoruz. görelim note 8 istikbal – ati mi yoksa s plus ailesi şekline mi dönecek bu durumu hep birlikte göreceğiz.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?