reklam
reklam
reklam

şehitkamil ilçe okullara atanan sözleşmeli öğretmenler göreve başlıyor

xsehitkamil-ilce-okullara-atanan-sozlesmeli-ogretmenler-goreve-basliyor-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.ewnjTPSm5w
15 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok75 Kez görüntülendi
reklam

gaziantep şehitkamil ilçe ulusal eğitim müdürlüğüne atanan sözleşmeli öğretmenler görevlerine başlıyor.

ilk ataması yapılan 411 sözleşmeli öğretmenin göreve başlatılma işlemleri için ilçe ulusal eğitim müdürlüğümüzde gün boyu kayıt işlemleri yapılarak vazife yapacakları okullara gönderildiler.
öğretmenleri karşılayan şehitkâmil ilçe ulusal eğitim müdürümüz mehmet yağcı birinci ataması yapılan öğretmenlerle ilgili atama şubesi görevlilerinden bilgi aldı jön öğretmenlerle biricik biricik ilgilendi sohbet etti ve hayırlı olsun dileğinde bulundu.
öncelikle güneydoğunun incisi gaziantep e hoş geldiniz diyen ilçe ulusal eğitim müdürü mehmet yağcı ''sizlerin nezdinde görevine yeni başlayan bütün öğretmenlerimize görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. öğretmenlik insanlığın ve yeryüzünün en mukaddes mesleğidir öğretmenlik mesleğine hoş geldiniz. bu mukaddes mesleği umarım hayatınız boyunca layığıyla yerine getirirsiniz. ben sizin gözlerinizde bu ışığı umudu ve heyecanı görüyorum. ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte bizlerin en mukaddes değerleri olan yurt ulus devlet ve yurt sevgisini öğrencilerimize aşılamanın öneminin ını çiziyorum. her türlü mesele ve sıkıntınızda kapımız sizlere her vakit açıktır bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz dedi
yeni atanan öğretmenlere tavsiyelerde bulunan mehmet yağcı ‘‘öğretmenlik aşk gönül ve sabır mesleğidir. mesleğinizi severek ifa ederseniz yeryüzünün en mesut insanı olacağınıza eminim. ben bütün muallim arkadaşlarıma ını çizerek belirttiğim konu sevginizi veremediğiniz öğrencilerinize bilginizi asla veremezsiniz. biz öncelikle mesleğimizi seveceğiz sonra öğrencilerimize sevgimizle beraber bilgimizi vereceğiz. hepinizin gözlerinizden öpüyor bu mukaddes meslekte hepinize başarılar diliyorum diye konuştu.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?