reklam
reklam
reklam

şehitkamil’de basketbol cumhuriyet kupası start aldı

xsehitkamilde-basketbol-cumhuriyet-kupasi-start-aldi-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.oUniDt-Xhs
14 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok106 Kez görüntülendi
reklam

şehitkamil belediyesi tarafından cumhuriyetin kuruluşunun 93. sene dönümü tebrik etkinlikleri çerçevesinde organize edilen 4. geleneksel basketbol cumhuriyet kupası 10 okuldan 200’ü aşkın sporcu öğrencinin katılımıyla başladı.

şehitkamil belediyesi ve gaziantep gençlik hizmetleri ve spor vilayet müdürlüğü işbirliğiyle organize edilen 4. geleneksel basketbol cumhuriyet kupası 10 farklı okuldan organizasyona katılacak 200 ü aşkın dev adamın heyecanına sahne olacak. şehitkamil belediyesi atatürk kültür ve spor merkezinde 2 farklı grupta oynanacak 23 müsabakanın ardından şampiyonun belli olacağı kupayla ilgili değerlendirmelerde bulunan ünler ortaokulu gövde eğitimi öğretmeni ömer öztürk şehitkamil belediye başkanlığınca düzenlenen bütün sportif organizasyonlara keyifle katıldıklarını söyledi. öztürk “şehitkamil belediyesi ve gaziantep gençlik hizmetleri ve spor vilayet müdürlüğü işbirliğiyle sene içerisinde organize edilen bütün sportif etkinliklere keyifle katılıyoruz. ünler ortaokulu olarak 4. kere düzenlenen basketbol cumhuriyet kupası nın tamamına katıldık. bu organizasyonlarda sporcu öğrencilerimiz kendilerini geliştiriyor ve sosyalleşiyorlar. biz eğitmenler de takım oyuncularımızın eksiklerini görme fırsatı elde ediyoruz. bu organizasyonların düzenlemesine aka destek veren şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu na sportif organizasyonlara katılan bütün okullarımızın talebe ve öğretmenleri adına teşekkür ediyorumı ifadelerini kullandı.
sportif etkinlikler 3 farklı organizasyonuyla devam edecek
şehitkamil belediyesi tarafından cumhuriyetin kuruluşunun 93. sene dönümü tebrik etkinlikleri çerçevesinde organize edilen sportif etkinlikler ortaokullar arası basketbol kupasının ardından geleneksel hale gelen satranç ve yüzme şampiyonlarıyla devam edecek. her sene yüzlerce sporunun katılımıyla gerçekleştirilen şehitkamil belediyesi cumhuriyet bayramı spor etkinlikleriyle ilgili bilgiler veren şehitkamil belediyesi spor koordinatörü metin alati “etkinlikler satranç ve yüzme şampiyonlarıyla devam edecek. vilayet genelindeki farklı okullardan yüzlerce sporcu öğrencinin organizasyonlara katılması bizleri fazla mesut ediyor. organizasyonlara katılan bütün öğretmenlerimiz ve antrenörlerimizle beraber ortak hedefimiz gençlerimiz arasındaki sosyal paylaşımları artırmak dayanışmalarını sağlamak ve kardeşlik duygularını pekiştirmek. ülkemizin nihayet günlerde en fazla gereksinim duyduğu birlik ve beraberlik ortamının güçlenmesi adına bu ve buna benzer çalışmalarımızı şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu nun spora ve sporcuya verdiği aka desteklerle sürdürüyoruz. ben sportif organizasyonlara katılacak olan bütün sporcularımıza başarılar diliyorumı diye konuştu.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?