reklam
reklam
reklam

şehitkamilli miniklerin gösterisi ayakta alkışlandı

xsehitkamilli-miniklerin-gosterisi-ayakta-alkislandi-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.uuPv3pYxMZ
08 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok102 Kez görüntülendi
reklam

şehitkamil belediyesi’ne bağlı aile merkezlerinde eğitim gören anasınıfı öğrencileri düzenledikleri yılsonu gösterisiyle izleyenlerin aka beğenisini kazandı. minikler izleyenler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

ilk mezuniyet heyecanı

şehitkamil belediyesi bünyesinde hizmet veren aile merkezlerinde eğitim gören anasınıfı öğrencileri birinci mezuniyet heyecanını aileleri öğretmenleri arkadaşları ve yakınlarıyla yaşadı. şehitkamil kültür ve kongre merkezi nde düzenlenen etkinliğe yoğun katılım oldu. şehitkamil belediyesi reis yardımcısı hayri özkeçeci de minik öğrencileri yalnız bırakmadı. birbirinden farklı gösterilerle izleyenlere unutulmaz anlar yaşatan anasınıfı öğrencileri gösteri sonunda uzun süre ayakta alkış aldı.

birbirinden farklı gösteriler yapıldı

program; mevlana aile merkezi anasınıfı öğrencilerinin söylediği istiklal marşı ile başladı. birinci olarak pir sultan aile merkezi öğrencileri iskemle dansını sundu. daha sonra selahattin eyyübi aile merkezi öğrencileri mehter marşı nı söyledi. seyrantepe aile merkezi anasınıfı öğrencileri kafkas dansı oynarken dülükbaba ve yeşilova aile merkezi öğrencileri de bale gösterisi sahneledi. bedri incetahtacı aile merkezi öğrencileri ise antep yöresine ait zello can adlı oyunu oynadı. biruni aile merkezi öğrencileri hint dansı gösterisi sundu. özgürlük aile merkezi öğrencilerinden oluşan koro muhtelif şarkı ve türküleri seslendirdi. rabia aile merkezi öğrencileri 7 bölge isimli oyunu oynadı. sahneye nihayet çıkan nurtepe aile merkezi öğrencileri asker rondu adlı oyunu sahnelendi.

program fazla beğenildi

program sonrası açıklamada bulunan katılımcılar gösteriyi fazla beğendiklerini anlatım etti. mektep öncesi eğitimin önemine işaret eden veliler çocuklarının kapsamlı bir eğitim aldığını söyledi. veliler katkıları dolayısıyla şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?