reklam
reklam
reklam

sponsorluk desteği sürüyor

xsponsorluk-destegi-suruyor-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.b9f0SY76iM
02 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok82 Kez görüntülendi
reklam

gaziantepspor’da osmanlıspor karşısında alınan galibiyetin yanı dizi taraftarların sezon başında başlatmış olduğu sponsorluk projesine destek çığ gibi büyüyor. gaziantepspor’un eski futbol şube sorumlusu ve kulüp başkanı ibrahim kızıl’ın kardeşi mehmet kızıl yaptığı açıklamada sponsorluk konusundaki hedeflerini anlatarak mühim bilgileri paylaştı.

dünyada bir ilki başlattık
mehmet kızıl sezon öncesi göğüs reklamı olarak taraftar yazarak dünyada bir ilki başattıklarını söyleyerek gaziantepspor olarak nihayet yıllarda sponsorluk konusunda ağırbaşlı sıkıntılar yaşıyorduk. fazla mühim bir kent olmamıza karşın bu takım yılda yalnızca 500-600 bin liralık sponsorluk desteği alabiliyordu. fakat bu sezon başında belki de dünyada bir ilki başlatarak formamıza taraftar yazdık. burada gaziantepspor taraftarlar derneği nden ve bütün şehirdeki futbolseverlerden de müspet destek aldık. bu yola çıkarken amacımız bu şehirde kaybedilen birlikteliği yine sağlamaktı ve şuana kadar geldiğimiz nokta ne kadar mühim işler başardığımızın adeta göstergesidir dedi.
şehirdeki hava siyasileri de etkiledi
taraftarların sponsor olmasından sonra şehirdeki birlik beraberliğin daha da gün yüzüne çıkardığını söyleyen mehmet kızıl formamıza sponsor olarak taraftarımızın destek vermesi uzun zamandır özlenen birlikteliği ortaya yine çıkardı. taraftarlarımız bu sezon gerçekten gayet bilinçli bir şekilde devinim ediyorlar. maç sırasında da bunu görmek olası her vakit takımımıza hırslandıracak ve arkasında kuvvet olduklarını hissetirecek şekilde davranıyorlar. şehirde takıma karşı olan bu birliktelik başarılı siyasetçilerimizin de dikkatini çekmiştir. ve onlarla da yaptığımız görüşmelerde destek olmak için ellerinden geleni yapabileceklerini belirttiler. başta sayın büyükşehir belediye başkanımız fatma şahin ve milletvekillerimiz olmak üzere hepsiyle görüşmeler gerçekleştirdik ve destek sözü aldık. başkanımızın futbola olan desteğinin farkındaydık ve biz de kendisine onursal başkanlık takdim ettik dedi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?