reklam
reklam
reklam

tedbirleri arttırıldı!

xtedbirleri-arttirildi-haber-resim.jpg.pagespeed.ic.ZLtxr2zv6i
03 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok83 Kez görüntülendi
reklam

araban ilçe güvenlik amirliği cemiyet destekli polislik tdp ekipleri ilçe merkezinde ikamet eden vatandaşlara yönelik hırsızlık ve umumi asayiş konularıyla ilgili tedbirler kapsamında vatandaşları bilgilendiriyor.

araban ilçe güvenlik amir vekili abdülkadir özpınar mahalle muhtarları ile beraber ilçe merkezinde nihayet zamanlarda yaygınlaşan ev inşaatlarını biricik biricik dolaşarak inşaat bekçileri çalışanları ve çevredeki mahalle sakinleri ile biricik biricik görüşüp bilhassa hırsızlık olaylarına karşı alınan ve alınabilecek tedbirler hakkında bilgi verdi. özpınar vatandaşlardan gece ve gündüz çevrede gördükleri şüpheli şahısları emniyeti arayarak bilgilendirip polise muavin olmalarını istedi. özpınar mehmet gökçek mahallesi muhtarı mehmet aslan ile beraber ziyaret ettiği ev inşaatında inşaat bekçiliği yapan cuma gözübüyük e hırsızlık olaylarına karşı hassas ve özverili çalışmalarından ötürü araban ilçe güvenlik amir vekili abdulkadir özpınar gece görüşü kuvvetli olan el feneri armağan etti.

inşaat bekçisi cuma gözübüyük ise ilçedeki hırsızlık olaylarının yaygınlaşmaması için önlemler meydan araban ilçe güvenlik amirliği cemiyet destekli polislik ekiplerine teşekkür ederim. ilçemizde hırsızlık olaylarının yaygınlaşmaması için bu güne kadar yaptığım ve yapacağım çalışmaları sürdüreceğim dedi.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?