reklam
reklam
reklam

the walking dead 7.sezon 4.bölüm fragmanı yayında

the_walking_dead_7sezon_4bolum_fragmani_1478522189_3046
09 Kasım 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok108 Kez görüntülendi
reklam

yeni sezona bomba gibi başlayan the walking dead 7.sezon 4.bölüm fragmanı yayınlandı. türkiyede en fazla izlenen dizilerden biri olan the walking dead 7.sezon 4.bölüm soluk kesecek. işte the walking dead 7.sezon4.bölüm tanıtımı ile ilgili detaylar

the walking dead 7.sezon 4.bölüm fragmanı için tıkla

the walking dead yeni bölümde izleyici daryl’ın hayatta kalma mücadelesine tanıklık edecek. 7. sezon birinci bölümde izleyici adeta koltuklarına yapışmıştı. fakat 2. bölümde beklenen temponun fazla uzağında kalan the walking dead 7. sezon 3. bölüm gayet beğenildi. 

the walkıng dead 7. sezon bomba gibi başladı 

artık yalnızca fxte yayınlanan sıra ile ilgili yeni sezon açıklamaları da yapıldı. öyle ki the walking dead, artık eski senelere göre daha fazla heyecan kapsayacak. geçtiğimiz sezon rick ve ekibinin kurtarıcılar tarafından kurtarılması sonrasında neganın elinde olan açıkgöz merak konusu olmuştu. sezon finali esnasında karanlık ekranda seçtiği kişiye vurarken çıkan seslerden diğer birşey görünmeden final yapmıştı. 

the walking dead’den 85 dakikalık hususi bölüm geliyor

elevizyonun şu sıralar adından en fazla bahsettiren yapımı the walking dead’in izleyicilerine güzel bir haberi mevcut. dizinin 13 kasım’da yayınlanacak olan bölümü tamı tamına 85 dakika uzunluğunda olacak. sezonun dördüncü bölümü olan service’in resmi özeti şu şekilde: “alexandria’da bir arada kalmaya çalışan rick’in ekibi, onları kendilerine getirecek bir ziyaret ile karşılaşacaklar.” doğal ki esrarengiz misafirin kim olduğu bilinmiyor. dedikodular, negan’ın yarattığı etkiyi görmek için art döneceği yönünde. normal bölüm uzunluğunun 1.5 sert uzunluğa sahip olacak olan service’in sebep bu unvana layık görüldüğünü izledikten sonra öğrenebileceğiz.

hemen ekleyelim; the walking dead, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan sezon açılışında glenn ve abraham’ın feci şekilde öldürülmesi nedeniyle lüzumsuz şiddet eleştirilerinin odak noktası olmuştu.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?