reklam
reklam
reklam

turkcell'in akk'den yemeyen kapsamlı oyun platformu: gamecell

turkcell-in-akk-den-yemeyen-kapsamli-oyun-platformu-gamecell-1474994884
09 Ekim 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok98 Kez görüntülendi
reklam

turkcell bugün düzenlediği lansmanla türk telekomun playstoreuna rakip oyun platformu gamecelli tanıttı.

turkcell bugün düzenlediği lansmanla beraber yeni oyun platformu gamecell& 39;i tanıttı. turkcell& 39;in bilgisayar oyunları kısmında türk telekom& 39;un playstore& 39;una rakip olacak oyun platformu; bilgisayar oyunlarının yanı dizi mobil oyunlar ve oyunlara yönelik inceleme gibi içeriklerle de kullanıcılara hizmet sağlıyor.

internet sitesine girdiğiniz vakit buzz hive pin market ve app şeklinde kategorilere ayrılan gamecell; yalnızca bilgisayar oyunlarını ve mobil oyunları kullanıcılara sunmakla kalmıyor bunun yanı sıra pin üzerinden çevrimiçi olarak oyunlarda kullanılabilecek kodları da satışa sunuyor.

buzz kategorisinde ise oyun dünyasından güncel haberleri ve incelemeleri barındıran gamecell bu kategorisiyle bir oyun blogunu da içinde sunarken hive kategorisinde ise e-spor tutkunlarına çevrimiçi ve çevrimdışı turnuvalar hakkında bilgi vererek katılım imkanı sunuyor.

superonline müşterilerine hususi akk kampanyası

aynı zamanda turkcell superonline ile internet servis sağlayıcılığı da üstlenen turkcell gamecell platformuyla beraber oyunlar kısmında da mühim bir kampanya sunuyor. superonline fiber müşterileri gamecell& 39;den alacakları 20tl ve üzeri oyunları turbo modta adil kullanım kotasına takılmadan indirebilecek.

hatırlayacak olursanız geçtiğimiz gün benzeri bir uygulama da türk telekom& 39;un playstore& 39;unda gelmişti o konuyla ilgili bilgiyi bu bağlantıdan alabilirsiniz.

faturaya ilave taksitle oyun satın alın

bigkazan ve turkcell işbirliği ile ortaya çıkan gamecell bunun yanı sıra oyun tutkunu turkcell müşterileri için ekstra bir avantaj daha sunuyor. isteyen kullanıcılar gamecell& 39;den faturaya ilave taksitle oyun satın alabilecekler.

ilk etapta gayet alaka çekici görünen turkcell& 39;in gamecell& 39;i bilhassa turkcell ekosistemi içerisinde mühim bir yere sahip olacaktır. gamecell platformuna bu bağlantıya giderek ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?